| mrdanutz a întrebat:

Salutari,
Stiti cumva in Cluj, daca este magazin de personalizat placute de inmatriculare?

Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca e ilegal!

| angelicsin a răspuns:

Nu stiu despre asata dar din cate stiu eu astfel de placi sunt illegale si risti o amenda aspra, verifica mai intai ca tgoate regulamentul legal privind astfel de lucruri, legea se aplica doar pentru folosirea lor nu pentru detinerea, achizitionarea sau confectionarera lor sorry ca nu pot fiii de mai mult asjutor

| mrdanutz explică:

Stiu ca e ilegal, am nevoie pentru prezentare la show tuning.