| FORMULADTI a întrebat:

SCUETerul meu (PIAGGIO LIBERTY 2004) scoate un sunet straniu pe toba...Desi toba este SILENCER SITO PLUS si desi scuterul este in 4 timpu scoate un sunet ca unul de 2 timpi si inca mai urit de parca ar fi o motocicleta CCCp Care-i treaba? Poate fi infundata toba? Ms Funda

2 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Nu suntem mecanici virtuali! Mergi la cineva care se pricepe intreaba ce are, intrebatul nu costa!

| EduardLaw a răspuns:

Verifica uleiu` sau baga in amestec, poate nu ii mai merge pompa