| emmyxd a întrebat:

stiti cum sa creez singura un din ala gen @+[339421192810820:0]

Răspuns Câştigător
| Lɑяisɑ a răspuns:

Hihi, şi eu mă întrebam asta când eram începătoare! Trebuie să intri la o poză care ai postat-o în ultima vreme şi să te uiţi la link-ul de sus, mai pe la sfârşit unde este pus ultimul punct. Un exemplu :
https://www.facebook.com/....../photo.php
Al paginii mele este ăsta : @+[243534079098970:0]. Şi cred că ştii... ca să îl postezi trebuie să ştergi '+'. Sper că am fost destul de explicită. Dacă nu ai înţeles lasă-mi un mesaj.
Succes.

1 răspuns:
| emmyxd explică:

Vreau pentru pagina mea de facebook. primul raspuns corect primeste funda si ii raspund si la 3 intrebari puppy dog eyes.