| RB26DETT a răspuns:

Mai, mi se pare ok la pret, avand in vedere ca are AC, geamuri electrice, e masina din 2001 are consumul mic si mai are si acel servo pe care-l gasesti numai la fiat, un buton acolo in bord, il apesi si dai de volan cu varful degetului din cate mi-a povestit un fost proprietar de punto. Daca tu consideri ca ai nevoie de masina, se potriveste cerintelor tale, nu stiu dar ai de platit si o taxa de cam 400 de euro din cate am vazut acolo deci vine undeva la 2300 euro... cam multisor...

| marian7474 a răspuns:

Vezi ca sint numai tepari in zona aia ai grija la acte ca pret nu e rau

| usernameinvalid a răspuns:

Ca masina nu e rea, asculta pe "CristiCristi" parerea mea este ca nu prea merita sa iei o masina cu taxele neplatite. Daca te decizi sa o cumperi, sugereaza proprietarului sa pui testerul pe ea sa te asiguri ca nu are vreo problema ascunsa.
Cel mai importat lucru este sa nu te grabesti sa cumperi masina, iti spun din propria experienta.
Si de consum. da, este adevarat, consuma foarte putin.
Salutari si mult noroc!