| RaduTN a întrebat:

Pareri despre acest telefon, eu zic ca arata foarte bine si nu are zgarieturi, dar nu stiu sigur daca e replica sau original, isi merita banii?
www.tocmai.ro/samsung-galaxy-s2-i9100-21495959.html#curr ent_image

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Pai am gasit unul nou pe eMAG, resigilat, care costa peste 900 ron
http://www.emag.ro/......EKD57BBBM/
Cred ca se merita.

| RaduTN explică (pentru MskDesign):

Da, am vazut. Eu zic sa-l cumpar, nu cred ca o sa se strice in 2 zile.

| MskDesign a răspuns (pentru RaduTN):

Nici eu nu cred ca se va strica asa repede.Cand il cumperi, fa-i un hard reset de fata cu cel care il vinde si vezi cum se comporta inainte de a da banii.

| RaduTN explică (pentru MskDesign):

Pai faza este ca il trimite prin posta. Nu ma intalnesc cu el.

| MskDesign a răspuns (pentru RaduTN):

Atunci trebuie sa iti asumi riscul.

| RaduTN explică (pentru MskDesign):

Nu risti, nu castigi!

| MskDesign a răspuns (pentru RaduTN):

Exact!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu mas baza mult mai ales Samsung nu e asa bun

| RaduTN explică (pentru mgtow):

Ce te face sa crezi ca produsele de la Samsung sunt naspa? thinking