| Andreea9311 a întrebat:

Simplu: Motocicleta sau masina?

Răspuns Câştigător
| Midnight Rain a răspuns:

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

28 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Bineinteles masina... Mai ales in Romania unde inca nu exista notiunea de protectie in trafic a motociclistilor

| liviupaun a răspuns:

Cea mai buna este masina chiar daca este mai sigura.de ce? iti demonstrez de ce:masina este mai sigura, poti cara mai multe cu ea, motocicleta nu are abs, centuri de siguranta, motocicleta nu o poti tuna

lolita
| lolita a răspuns:

Masina pentru uzul zilnic si moto pentru fite laughing

Anna
| Anna a răspuns:

Masina

pupimik
| pupimik a răspuns:

Masina.nu te bate vantu&ploaia...nu iti sta parul in 13 directii dupa ce te dai jos din ea...nici nu se compara.In schimb... daca am chef de senzatii tari...prefer motorul

| hugin a răspuns:

Motocicleta. Clasica cu atas daca se poate big grin

| dulshe a răspuns:

Masina

| moonY a răspuns:

Motocicleta

| Dl.Inginer a răspuns:

Masina

| GreenSky a răspuns:

Bicicleta...

| ciupy a răspuns:

Motocicleta

| Cryss a răspuns:

Amandoua love struck. Mi-ar placea sa am si masina si motocicleta .nu stii niciodata cand ai nevoie de putina adrenalinabatting eyelashes.

| Sofer a răspuns:

Masina clar. Nu te ploua, nu te ninge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masina sindicatului (mersul pe jos) happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Motocicleta logic...ar fi frumos ca toti sa folosim mijloacele de transport in comul doar cand avem urgenta nevoie de ele...de ex chem un taxi sa-mi aduca un pachet de tigari?, nu merge asa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Motocicleta cu motor de masina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masinahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maşina! motocicletele sunt pentru piloti camicaze! sau pentru donatori de organe!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masina as alege...cu motoru nu poti sa circuli( in siguranta) iarna sau cand ploua si nici nu ai atatea locuri ca in masina...masina-siguranta si confort motocicleta-adrenalina si cam atat

| CrucifiedCountess a răspuns:

Motocicleta!:X

| Ys a răspuns:

Eu as alege pe am2... dar de ce intrebi nu te-ai hotarat care sa alegi dinter ele 2? pai eu as vrea sa le am pe am2...

| bibitza a răspuns:

Masina :X

| claw_4117 a răspuns:

Masina big grin categoric, poti cara sute de sticle de bere cu ea.

| Andreea9311 explică:

Nici un motociclist prin zona?laughing

| Andreea9311 explică:

Inca nu am dat de carnetlaughing abia peste 2 anishoriiicrying(blushing acum testez piatalaughing

| mIsTeR a răspuns:

O masina decapotabilalove struck

| TRF a răspuns:

MASINA. Toti cei care ziceti ca vreti motocicleta o faceti doar ca vreti adrenalina... dar adrenalina o puteti obtine si intr-o masina, si pedeasupra mult mai sigur...bafta

| mircea23 a răspuns:

Parerea mea masinawinkingbig grintonguetonguetongue