| Alex a întrebat:

Sofer de stradă cu maşină puternică vs. pilot profesionist cu maşină slabă
Cine credeti ca ajunge mai repede la final pe un circuit de curse: un pilot profesionist pe o masina normala de strada cu pana la 100 cp sau un sofer normal, dar cu experienţă (ce stie sa mearga si nu ii este frica sa mearga cu viteza) pe o masina de 300 cp?

11 răspunsuri:
| emoboy a răspuns:

Intr-o cursa cu slalomg as spune profesionistul, in linie dreapta soferul de strada in una in linie dreapta si in curbe as alege profesionistul.Las alege pe Stigwinking

Răspuns utilizator avertizat
| clauss a răspuns:

Sunt multe chestii care ar putea conta si la unul si la altul, dar eu cred ca cel cu masina puternica o sa castige, o lasa mai moale la curbe si recupereaza pe linie dreapta

| DoRuTzU_3059 a răspuns:

Buna! Eu zic ca soferul profesionist va ajunge primul la final degeaba are masina buna daca nu stie sa conduca mai degraba care stie sa conduca big grin

| Zazu a răspuns:

Blonda nesiliconata, dar inzestrata natural, picioare lungi, 1, 73 inaltime, 120D in cupewinking
...vand camion!
sunt prea multe detalii ca sa nu ghicim cine, fii mai scurt!

| devilll a răspuns:

Soferul profesionist doar e un circuit de curse iar soferul se va duce in prima curba la dracutongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Soferul de strada. daca distanta este destul de mare incat sa se vada diferenta de puterea masinii

| MaRia_1799 a răspuns:

Un pilot profesonist cu masina normala:d...cred

| GlobaL a răspuns:

Cred ca are sanse sa castige si pilotul dar soferul obisnuit are masina puternica.deci nu este sigur care din ei castiga

| 19gl a răspuns:

Un sofer normal, dar cu experienţă (ce stie sa mearga si nu ii este frica sa mearga cu viteza) pe o masina de 300 cp tongue

| srg2009 a răspuns:

Depinde de pista. daca este cu curbe multe mizez pe un pilot profesionist daca esti mai drept un sofer normal!