| ChituAlexandru1289 a întrebat:

Stie ceva cat ar costa sa pui padele la BMW E36 320i care are cutie manuala? Fara mana de lucru si volan. Adica cutie schimbata, schimbator etc (piese)Ofer funda!

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu merita investitia, e o investitie aproape cat valoarea masinii. Daca chiar vrei automata, o vinzi pe a ta si cauti una cu cutie automata.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai probabip te va costa mult mai mult decat valoreaza masina aia

| shrink a răspuns:

Are rost sa bagi intr o conserva atatia bani? ca ieftin nu ai sa iesi