| shockyke3elovecs a întrebat:

Stie cineva cum pornesc spalatoarele din faruri lancia lybra 2. 4JTD an 1999?
Cine imi spune primeste fundita!
Multumesc frumos!

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Um... ce funcție primim? rolling on the floor

| Alexandrionelu a răspuns:

Nu am avut niciodată Lancia, dar am avut un BMW cu spălătoare de faruri, pe care nu le puteam eu pornii când voiam eu, ci porneau doar atunci când porneam spălătorul de parbriz cu mașina mergând cu minim nu mai știu ce viteza. Este aiurea ca nu prea le poți verifica dacă funcționează sau nu, încearca sa speli parbrizul în mers, apoi oprește și vezi dacă farurile sunt umede.

| Goddessss a răspuns (pentru Alexandrionelu):

Mai ai bmw?
daca da, merita sa-mi iau unul sh diesel manuala sau sa ma feresc?
buget 10.000€