| Popovici_Sorin_1990 a întrebat:

Stie cineva daca la atv 125cc bmw trebuie amestecata benzina cu uleiul? Dau funda

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Și dacă motorul e în 4 timpi după ce să mai mesteci ulei în benzină?

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

BMW nu cred ca a facut motoare in 2 timpi, deci sunt sanse mari sa ai motor in 4 timpi, la care se pune direct benzina, si ulei separat, in baia motorului.
Dar e posibil sa ma insel.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Si de unde vrei tu sa stim caca are motorul in 2, sau 4 timpi?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Motorul este in 2, sau in 4 timpi?

| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Un link pentru atv-ul de 125cc de la BMW, popoviciule! happy

| Claucs a răspuns:

Frate. cauta sa vezi daca are vas separat unde se baga ulei.
Daca nu are, inseamna ca trebuie amestecat

| Claucs a răspuns (pentru DeyCj):

Nu inteleg ce ai vrut sa zici

| DeyCj a răspuns (pentru Claucs):

Și dacă motorul e în 4 timpi după ce să mai mesteci ulei în benzină?