| DumitruCostin a întrebat:

Stie cineva daca pica taxa auto cu siguranta?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, abrogarea OUG 9/2013 este prevazuta in legea privind eliminarea unor taxe, in prezent aceasta este la Presedinte pentru promulgare. Legea va intra in vigoare cu data de 1 februarie 2017.

| uncetatean123 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Ce super ar fi doamne... m-am saturat sa vad pe strada zeci de masini cu nr rosii laughing Numai eu am 2 cunostinte cu masini "noi" luate din Germania, pe unul il costa 3000 ron taxa si pe altul 4500 ron. Oamenii sunt la al 3-lea set de nr rosii