| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca pot pune un motor de dacie(tractiune spate) pe un bmw? mersi.

Răspuns Câştigător
| razzvan27 a răspuns:

Se poate dar trebuie sa modifici tot la bmw care nu va mai avea aceeasi putere.probabil te va costa o gramada de bani si mult timp piredut si nu stiu daca se merita.

7 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Nu exista nu se poate. Dar intrebarea e daca merita efortul si care este ghesheftul.

| berelahalba a răspuns:

Nu poti!

| tomyk a răspuns:

Poate dar sa nu te astepti sa mearga ca bmw din fabrica.Sau poate nu merge deloc.In orice caz nu ar trebuie sa schimi motoarele ca pe sosetewinking. Noroc

| ursulet_5733 a răspuns:

Alexandru stiu destule masini care au alte motoare decat cele din fabrica...winking

| AlExAnDrU_3310 a răspuns:

Nu deoarece fiecare masina are motorul sau.Inchipueti ca ei creierul unui copil si il pui la tine.

| flavius_5740 a răspuns:

Nu poti, pentru ca dacia ii daci si bmw ii bmw!

| Daryus_3866 a răspuns:

Da,poti.Cum avea dacia aia motor de bugatti verron.intrecea toate masinilelaughing))