| FPI a întrebat:

Cine stie sa-mi zica o masina cu tractiune spate si motor diesel de cel putin 2.5 l(preferabil mai mare laughing in afara de Mercedes-uri si BMW-uri sau Omega happy
Multam! big grin

12 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Ford gt, porsche 911

| FPI explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Mersi de sugestie, dar unde ai vazut tu Ford GT sau 911 diesel?

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru FPI):

Ford gt la showroom

| FPI explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Tu stii cum arata un Ford GT?
A fost o serie limitata produsa 2 sau 3 ani din cate imi amintesc cu un motor V8 de 5, 4 l!

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru FPI):

Am vazut expus la showroom la bdt vest

| FPI explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Cine stie ce Ford ai vazut, dat GT-u sigur nu, pentru ca ii scos din productie de prin 2006!

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru FPI):

Bine, spune ce vrei, dar era din 2002 sh

| FPI explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Pai ti-am mai zis ca nu-mi pot da seama ce ai vazut, pentru ca Ford GT sigur nu ai vazut, nici nu cred ca exista in Romania!
https://www.google.ro/......ps?/search

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru FPI):

Daca nu vedeam nu-ti spuneam, e cu 2 locuri, iar jumatate de masina e doar motorul

| FPI explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Aia ce ii in poza ai vazut-o?
Pai da, dar daca mai citesti odata intrebarea vei vedea ca am cerut cu motor diesel iar tu imi dai cu totul altceva!

| AgathaRo a răspuns:

Nissan patrol?

| FPI explică (pentru AgathaRo):

Patrolu' ii 4x4 si nu ii tocmai clasa pe care mi-o doresc happy