| mona_4765 a întrebat:

Stie cineva de unde pleaca un microbuz spre Cernica si la ce ore? Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| ninonino123 a răspuns:

E maxi taxi in zona salajan cu 3 ron din 30 in 30 min dar te lasa aproape de cernica dupa aceea mai mergi putin pe jos sau iei maxi taxi din salajan spre glina, cobori la capat, mergi pe jos / ocazie pana in balaceanca si de acolo iei maxi taxi spre cernica

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Din statie pleaca de obicei. Uite-te la autogara si o sa vezi programul, sau da un telefon la autogara!

| Minks a răspuns:

Ar fi minunat si daca ai spune de unde esti.

| mona_4765 explică (pentru Minks):

Din Bucurestihappy

| mona_4765 explică:

Din Bucuresti...am mai spus astahappy