| niko23 a întrebat:

Stie cineva o aplicatie ceva unde bagi la masina cod sasiu si sa imi arate istoricul masinii,reparatii, accidente,ce s-a inlocuit la ea etc,sa fie gratuit, ca pe, carvertical cere bani.

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sunt gratuite doar cateva informatii, cum ar fi:
-motorizare si versiune
-numar anterior de proprietari
-tara in care a fost livrata de noua.
Si cum au spus si colegii, cand vine cate o dauna la mine, o bag in fundul curtii si sudez 80% din caroserie, nu apare in nici un istoric, si nu prea se descopera, decat daca te folosesti de diferite dispozitive, si compari straturile de mastic, teroson si vopsea de pe o masina din acelasi an, care stii sigur ca nu a fost pe la tinichigerie, cu materialele pe care le-am folosit eu (textura, forma mastic, lipsa grundului in camp electrostatic).

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Gratuit nu ai sa găsești. Pentru 10 15 euro ai zeci de site uri care îți oferă informații de genul

| Wr3nch a răspuns:

Presupunand ca reparatiile au fost facute la un service real, nu cele de cartier care ''te rezolva cu 100 de lei''. happy

| marinaru777 a răspuns:

RAR ul poate verifica si reprezentanta

Răspuns utilizator avertizat