| Laurentiunaie787 a întrebat:

Salut fraților, carvertical este o aplicatie despre istoricul mașinilor dar este si o mica țeapă pentru ca mi-am facut cont, am plătit, am controlat masina, dar cand sa controlez alta masina ce s-a intamplat, mi-au cerut sa plătesc din nou deci. Am plătit 12 euro și cand colo doar pentru un istoric, deci nu este un abonament?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nui teapa asa e tarifu. Plateai mai mult si aveai 2 rapoarte

| Nemessys a răspuns:

Nu este abonament.

Plătești suma X pe raport NU PE LUNA. deci nu este nicio teapa.

| Stefantar a răspuns:

Da, nu există abonament. Dacă doriți să plătiți mai puțin puteți cumpăra 2 rapoarte simultan și plătiți 50 de lei. Dacă doriți să cumpărați mai multe rapoarte, scrieți-le pentru a susține, poate vă vor face un pachet special.