| sorin a întrebat:

Stiti cumva cat costa o verificare pentru un mercedes c200 Kompresor la reprezentanta? Ca vreau sa imi achizitionez unul si m-ar interesa cat costa. Daca stiti ceva sigur.

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

Depinde de reprezentanta. Ca sa iti faci o idee, la reprezentanta din Arad costa cam 200 RON, incluzand testerul pentru motor.

3 răspunsuri:
| sorin explică:

Am uitat sa specific daca conteaza masina este anul 2002 motor 2. 0

| ΔH a răspuns:

Iti recomand sa intrebi asta pe-un forum dedicat mecedesurilor, nu aici.
Cauta la google: mercedes forum, mercedes club, si gasesti.

| ΔH a răspuns:

Iti recomand sa intrebi asta pe-un forum dedicat mecedesurilor, nu aici.
Cauta la google: mercedes forum, mercedes club, si gasesti.