| alexandra_9090 a întrebat:

Stiti de unde imi pot cumpara gene auto? Imi doresc tare mult unlele si nu gasesc nicaieri...am cautat si online si n am gasit!

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atunci nu exista pe piata asa ceva sau nu e aprobat de CE

| Sofer a răspuns:

Se numesc pleoape si stau foarte frumos pe masina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numesc pleoape

| ZOON a răspuns:

Esti frumoasa si asa crede-ma pentru ca o femeie naturala si simpla e cu siguranta frumoasa dar depinde si de caracter bye

| GeneFaruri a răspuns:

NOUA MODA IN S.U.A Acum si in Romania!
Gene pentru faruri... tuning ideal pentru smart, beetle, mini... se pot aplica pe orice tip de autoturism... fii si tu in pas cu moda...

Montaj gratuit pe raza bucuresti! TEL: 0767 363 441

pret: 50 ron

| GeneFaruri a răspuns:

NOUA MODA IN S.U.A Acum si in Romania! Gene pentru faruri,,,, tuning ideal pentru smart, beetle, mini,,,, se pot aplica pe orice tip de autoturism, fii si tu in pas cu moda,,,, Montaj gratuit pe raza Bucuresti! TEL: 0767 363 441. pret: 50 ron

| adygas a răspuns:

Daca mai este valabila intrebarea te pot ajuta eu.Ma poti contacta la adygas2005@yahoo.com