| mahar a întrebat:

Stiti vreo farmacie in Bucuresti de unde se poate cumpara Immunarc Forte? Am tot cautat si nu gasesc nicaieri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
cristian
| cristian a răspuns:

Buna ziua,
Am 3 cutii de immunarc forte cumparate de la clinica Nova Vita din Tg. Mures. Le-am cumparat pentru socrul meu care fusese diagnosticat cu cancer la oase. Din pacate nu a rezistat... a murit acum cateva zile.Am luptat foarte mult ca sa-l facem bine, dar din pacate in Romania inca sunem cobai...pacat... Daca este cineva interesat, le pot da, dar nu gratis pentru ca au fost foarte scumpe ( 500 euro / cutie). las si adresa mea se e-mail : cojocaru.alina25@yahoo.com.
AM si o cutie de Zometa, accea am primit-o de la o doamna tot aici pe forum, cine este interesat poate sa ma contaceze, nu vreau bani pe ea pentru ca nici eu nu am luat-o cu bani.