| mgtow a întrebat:

Stiti vreun site cu chestionare online de la ARR pentru atestat transport persoane si transport marfa?

Răspuns Câştigător
| john32 a răspuns:

Intrebari online pentru atestatele ARR gasesti aici: http://chestionare.net76.net/auto/

17 răspunsuri:
| ozn2012 a răspuns:

Poti sa faci chestionare pentru orice categorie pe site-ul www.drpciv.ro.
ps: iti trebuie cont

| mgtow explică (pentru ozn2012):

Alea sunt intrebari de examen pe grade nu pentru atestat.

Alte răspunsuri
| Florin_Dan_1966 a răspuns:

Stiti vreun sait cu intrebari pentru atestat transport marfa

| mgtow explică (pentru Florin_Dan_1966):

Chestionare.net.76.ro dar ai sa iti bagi belengheru in astia cu experientele lor nici sa nu mai aud de ei, am plecat din tara deja.

| RANGE a răspuns (pentru mgtow):

Salut prietene ai luat permisul de tir?

| mgtow explică (pentru RANGE):

Hei, am pentru toate cu D inclus sant un AS dar nu m-am lovit de volan inca, astept sa ma operez si dupa aia trebuie sa incep la o firma spaniola daca am noroc sa fie intr-un ceas bun sa-mi ti pumnii.

| RANGE a răspuns (pentru mgtow):

Multa bafta si mult noroc,daca erai in tara si nu gaseai te sfatuieam sa te duci la hartltrans Timisoara aia angajeaza numai incepatori, dar in orice caz e mult mai bine in Spania, spaniolii platesc printre cel mai bine, nu am mai intrat demult pe mess si TPU sa vorbim, iti doresc multa bafta si iti tin pumnii

| mgtow explică (pentru RANGE):

Aia cereau multe acte si era departe, oricum rezolv eu in Spania cumva.

| RANGE a răspuns (pentru mgtow):

Da asa e, bafta acolo in Spania, acum e bine ca ai categoriile, asta era cel mai important

Alte răspunsuri
| Lazar_Remus_1980 a răspuns:

Site-ul de mai sus (chestionare.net76.net/auto/) s-a mutat pe http://chestionare-az.ro/ acolo gasiti chestionare pentru atestatele ARR (marfa, persoane, taxi, persoana desemnata etc.) dar si chestionare auto DRPCIV pentru categoriile A, B, C, D, E sau redobandire permis.