| edy01 a întrebat:

Cat costa un atestat transport marfa? dar persoane? pentru c si d si cat e valabil

1 răspuns:
| eugenmanica a răspuns:

Preturile difera usor de la un centru de pregatire la altul. Daca te inscrii pentru CPC (certificat pregatire continua), la mine costa 400 RON-atestat marfa si 450 RON atestate si marfa si persoane. Daca ai permis obtinut recent si trebuie sa iei CPI ( certificat pregatire initiala), este mai scump ca faci si practica.Toate atestatele sunt valabile 5 ani.Pentru detalii suplimentare trimite un mail la adresa:eugenmanica@yahoo.fr