| ProTpu a întrebat:

Sunteit cei mai naspa ba da mereu cand bifez sa fiu logat 15 zile cand intru iar scriu id is parola de 1000 de ori ca sa ma loghez si apoi cand pun intrebari astept 20 de minute si apoi cand dau tgrimite intrebarea poc trebuie sa o scriu iar

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu stiu ce dai tu dar nu exista tgrimite pe acest site.

P.S.
Spune-le adminilor nu noua, si apoi nu ai postat unde trebuie, ce legatura are cu Auto & Moto?

Elianna
| Elianna a răspuns:

Te deloghează cand raspunzi la o întrebare care a fost raportată,chiar dacă ea mai este încă pe site. Si postările tale nu apar imediat deoarece sunt sub moderare ceva timp,pană se lămureşte conducerea ce este cu tine, ca eşti nou-nouţă pe site! Mai ai puţintică răbdare şi o să vezi că lucrurile se schimbă cand vei ajunge senioară, adică dupa 10 zile de la înfiinţarea contului si după 100 de răspunsuri date.