| soricori a întrebat:

TPU un coleg de-al meu mi-a zis de metin2 freestyle dar nu stiu e server privat sau joc? va rog am vazut niste video si e super tare, dati-mi si link de unde pot descarca si spuneti-mi si daca e server privat sau joc, va rog frumospuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| SergiuNico a răspuns:

E server privat si uite aici unu mai tare decat freestyle... http://m2style.servegame.com/;;) succes in continuare

6 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Ce legatura are cu sectiunea Auto & Moto?

| soricori explică:

Sergiu s-ar putea sa ei funda, dar sa mai vedem niste raspunsuri pana maine dupa-amiaza si iti multumesc sergiu dar si celor care o sa postezekisskiss

| soricori explică:

Eeii da nu este categorie despre jocuri!

| mimibossul999 a răspuns:

Care e parola aia care trebuie sa o bag?

| FataSexzi a răspuns:

Mdaaaa e server privat am auzit cai foarte bun la rate si cresti repede...Dar incearca si mondial daca ai cont e cam tare si ala si mai sunt eu zic sa incerci cat mai multe metinuri ca nu vor dura sa la nesfarsi.Baftawinking

| FataSexzi a răspuns:

Mda...E tare dar incearca si alte metinuri ca nu vor dura la nesfarsit...E privat si asta. Uite pe mondial nu mai poti face conturi depinde ce srv.Se vor inchide conturile de la prea multi playeri. Funda te rogsadhappy