| asdD a întrebat:

Trabant sau dacie 1310

Răspuns Câştigător
| cornel a răspuns:

Ambele:X

18 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Dacia 1310, indiscutabil. Trabant doar daca esti pasionat si intentionezi si te gandesti la un tuning interesant.

| hândel a răspuns:

Trabant tunat şi, decapotat. big grin

| AvalohAlyn a răspuns:

Amandoua tipuri sunt foarte foarte poluante.Mai bine o bicicleta ecologica si usor de manevrat.happy

| dean a răspuns:

Dacia, only in Romania!

| adryanb27 a răspuns:

| Cromasston a răspuns:

Dacia 1310, ca piesele se gasesc mai usor, consuma mai putin, e mai incapapatoare, e mai silentioasa etc... DACIA 1310!

| Incubus a răspuns:

Daca vrei sa te distrezi trabant

| Pupily92 a răspuns:

E vreo diferenta? laughing trabant, dacie...tot coteţ e laughing

Răspuns utilizator avertizat
| marrr a răspuns:

Trabant, ca in vremurile astea e frumos sa mai gasesti cate un trabant happy Iti aminteste de alte vremuri si rar intalnesti astfel de masinihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cei 11 ani ai tai, nu are importanta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine o bicicleta laughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic

| ♥.Sagemix a răspuns:

Aston Martin Vanquish smug!

Noo. cred ca. Dacia. mai incapatoare. Dar ca aspect, e mai simpatic un trabanteeeeel!love struck

| vladucu a răspuns:

Dacie deoarece se gasesc piese mai usor fata de trabant.

| _pink a răspuns:

Dacie 1310

| puyshor a răspuns:

Trabant

| Tomitza_1431 a răspuns:

Dacie 130 e mai buna mai gasesti mai usor piese si totusi e dacie nu trabant