| anonim_4396 a întrebat:

Tremura vizibil schimbatorul doar in viteza a 2-a atunci cand calc acceleratia ( 2000 turatii in sus ). Daca ar fi suportii motor/cutie de viteza de vina, nu ar trebui sa tremure in toate vitezele? De asemenea intra cam greu in viteza 1, 2 si retur. Sa fie sincroanele sau timoneria? Golf 4, 1.9 TDI, cutie 5+1.
Dau funda, multumesc!

1 răspuns:
| AlexRoKilla a răspuns:

Cineva? Nu sunt in tara acum si as dori sa stiu care ar fi problema si daca as putea circula in continuare asa pana ma voi intoarce.