| QMihai991 a întrebat:

Un audi a5 an 2018-2019
PRet pana in 25de mii
2. 0tdi varianta cu 245 cai m ar interesa cel mai mult ce parere aveti cei cunoscatori

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

E bine că ai mai scăzut de la A7 la A5. Șanse mai mari in prețul ăla sa găsești o mașină bine întreținută.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

1 mașina e tare de tot. Prea tare
2 nu'ș dacă știi, dar ai mai intrebat

https://www.tpu.ro/......de-viteze/

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Parerea mea este ca mi-as lua un Mercedes, poate chiar benzinar.
Doar o viata avem.

| Frank51 a răspuns:

În primul rând acel motor e fictiv laughing probabil te referi la 3. 0tdi 231cp, mașina în sine nu e rea dar fiind vag vor apărea chestii tipice de schimbat gen turbină, injectoare mai o chiulasă, dacă ai noroc.

| AndreiBistriteanu a răspuns:

Mai bine mai strangi niste bani si iti iei o masina mai buna.