| anonim_4396 a întrebat:

Unde as putea invata sa conduc un tanc?

12 răspunsuri:
| sorin a răspuns:

Te crezi in gta))))

daniela
| daniela a răspuns:

In armata la tanchisti

| Ben. a răspuns:

In armata.

Shin
| Shin a răspuns:

La armata evident happy Contra unei sume de bani, cred ca te vor invata... cauta la UM-uri. happy
Shin.

| liviupaun a răspuns:

In armata. dar nu poti sa conduci unul asa usor. va trebui sa te angajezi in armata ca sofer pe tank

| Lory_2572 a răspuns:

Ti-au raspuns colegii, la armata, dar....de ce vrei sa inveti sa conduci tancul?

auran
| auran a răspuns:

In razboidon't tell anyone

| ciupy a răspuns:

La armata evident.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La tanchistiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La o unitate de tanchistiwinking

| CrucifiedCountess a răspuns:

Sau poti cauta pe net.In ziua de azi.de pe net inveti si cum sa faci o bomba daramite sa conduci un tanc! Bafta!

| aurelian07 a răspuns:

Poti sa inveti doar daca esti un cadru activ al MApN, trebuie sa fi militar angajat, subofiter sau ofiter MApN ca sa ai acces la tehnica, deci daca nu esti prea batran succes. Din cate stiu eu la Pitesti era o scoala de tanchisti. Eu am condus cand era tatal meu in armata acum vreo 10-15 ani, si este o senzatie aparte. Succes