| sNukki a întrebat:

Unde as putea sa gasesc un Yamaha YZF R125 la un pret de max 1000 de euro in RO? Sau din BG?

Cat m-ar costa sa-l inmatriculez daca il iau de la bulgari?(pe 125 nu pe 49/50) big grin

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai la motociclete nu este taxa ca la masini, dar o poti cumpara din Romania din targul de la vitan in primul rand, dupa aia poligonul ilioara vin multi, te duci la Arcul de Triumf la intalnirile saptamanale ale motociclistilor si asa mai departe dar acestea sunt cele mai ieftine alternative. Ceva mai scump cu vreo 100 de euro cam asa la un YFZ R125 ar fi forumul motociclism, apoi site-ul BikeShop, okazii, mobile.ro sectiunea motociclete, autovit.ro sectiunea motociclete si forumul 4tuning!