| EvangelineLovin a întrebat:

Unde pot sa gasesc semne incepator pentru condus mai ieftine? Am vazut la dedeman dar erau 9lei si mi se pare cam mult. Pe net am vazut si cu 2lei dar comanda minima e de 50lei asa ca nu merge. Unde pot gasi ceva mai ieftine?

Răspuns Câştigător
| thegeaba a răspuns:

La Carrefour, Cora, Auchan, Real sau orice hipermarket mare care are raion auto.
Mai ieftine de atat nu stiu daca gasesti. Poti incerca si in targurile auto sau la magazinele de piese.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
E așa scump 9 lei, ținând cont că le porți timp de un an de zile?
Hai să fim serioși!
Pa, pa.

| EvangelineLovin explică (pentru Legiuitoarea):

Avand in vedere ca se gasesc si mai ieftine, da.

| Rakanishuu a răspuns:

La benzinarii.

| InVisible99 a răspuns:

Incearca pe siteuri gen okazii, mercador, tocmai.ro,dar si acolo e la 4-5 lei si cat mai platesti si taxa de transport 10 lei tot te ajunge mai scump

| herbalist a răspuns:

La benzinarii in special omv petrom