| dende95 a întrebat:

Va rog mult dati-mi un site unde pot face chestionare auto pentru categoria B. a fost aia de pe drpciv da nu stiu ce am facut ca nu imi mai apar chestionaresad dau funda.va rog mult!

Răspuns Câştigător
| XpLoD_6585 a răspuns:

Http://www.gtx.ro/ ai aici chestionare.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.chestionaresoferi.com/chestionare_auto/
Aici gasesti chestionare auto pentru categoria b

| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Ai aici toate intrebarile care pot sa-ti pice www.autozbot.net78.net

| ZEYN a răspuns:

Incearca asta, eu am luat sala din prima :D sunt aceleas intrebari ca la politie!

http://chestionare-online.blogspot.ro/

| Whatafy a răspuns:

Http://dli.ro/chestionare-auto/ - uite aici chestionare explicate pas cu pas fiecare si zic eu vei intelege mai bine decat de pe drpciv pentru ca din cate am vazut acolo e totul tare intortocheat.

| weedini a răspuns:

Urssur.com

| CursuriAuto a răspuns:

Http://www.cursuriauto.ro/chestionareauto gasesti chestionare de tot felul explicate cu sunet. in plus gasesti si video cu lectiile de legislatie rutiera. e ff folositor

| Stefan_Szabo_1977 a răspuns:

Poti face pe acest site::www.drpciv.ro