| FitMonkey a întrebat:

Salut

doresc site-uri sau programe cu chestionare auto categoria B in afara de e-drpciv (chestionare putin mai grele daca se poate)

multumesc

4 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Daca vrei mai grele, fa de la categoria C, alta alternativa, nu ai.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca exista chestionare mai grele si mai usoare. exista un singur standar de chestionare iar cele de pe e-drpciv sunt cele mai apropiate de cele de la examen

| niggaplease69 a răspuns:

Http://www.permis-de-conducere.ro/
ai si statistici aici. vezi cate ai facut corecte, cate ai gresit. Ce scoruri ai obtinut. e foarte bun