| olixandru a întrebat:

Va salut, sunt angajat al unui importator direct care se ocupa cu PIESE AUTO, lucrand pentru aceasta firma am un discount foarte mare si m-am gandit sa va ajut si pe voi, asa ca cine are nevoie de cate "ceva" pe la masina, va stau la dispozitie.
Cineva interesat?

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca imi spui in procente cam ce discounturi poti sa oferi, poate se leaga ceva pentru piese gramada, nu doar cateva!

| Mickulash a răspuns:

Eu trebuie sa imi schimb distributia la matiz cat de curand, am deja 57.000 si pe la 60 trebuie schimbata. Mai bine vorbim prin pm si imi spui discount-ul si poate rezolvam, asta in cazul in care sunt piese de calitate daca nu, nu te deranja.

| ozn2012 a răspuns:

Aduceti supape de retur DELPHI pentru injectoare diesel de logan?