| 4Madalin a întrebat:

Salut tuturor!
M-am decis sa deschid un magazin de piese auto, dar nu inteleg urmatoarele chestii, iar cine este in cunostinta de cauza rog sa raspunda!
-Din comanda de 150lei, cat imi revine?
-Se merita?
-Care este treaba cu contractele?
-Am un discount pentru ca am contract cu o anumita firma?
Cine stie mai multe, rog sa-mi spuna aici, nu de alta dar poate mai ajutam pe cineva care are aceleasi intrebari!
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| EneCristian a răspuns:

Cumperi de la furnizor si le vinzi( le iei mai ieftin si le dai mai scump) bine ar fi sa te bagi pe o anumita nisa ( vintage cars dar nu la noi ce are omul prin garaj un golf un bmw o dacie) cat despre comenzi vezi tu ce si cum. De meritat depinde de locatie si clienti.