| AFR81 a întrebat:

Voiam si eu sa-mi cumpar o trotineta electrica, numai ca problema e ca nu stiu daca o sa ma descurc. Cand m-am urcat mai demult pe una, nu reuseam sa-mi tin echilibrul. Puteti sa-mi recomandati un model mai permisiv (... nu stiu, poate ceva cu rotile mai groase de exemplu)? Dar cea cu trei roti? Iti poti tine echilibrul mai bine pe ea? Multumesc!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca stii sa mergi pe bicicleta ar trebui sa te descurci cu trotineta, in privinta echilibrului.

| mihai69 a răspuns:

Mai întâi poate ar fi bine să îți faci un control ORL. Dacă ai probleme cu urechea internă, nici n-o să poți vreodată să-ți ții echilibrul pe 2 roți.