| anonim_4396 a întrebat:

Volvo! Ce parere aveti despre volvo?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Niciodata nu mi-a placut marca dar au 2 camioane faine fh12 si altul tot de prin 90''

Răspuns utilizator avertizat
| mixxjim a răspuns:

Masina visurilor mele, la momentul asta mi se pare c-a ramas singura cu ceva "personalitate" la aspect, restul arata toate la fel. si nici nu vezi vreun cocalar sa se dea cu volvo laughing

| bogdan324 a răspuns:

Volvo si tie! e o masina destul de ok, are un vecin de-al meu, nu are probleme cu ea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Volvo in latina inseamna "Eu merg". Cea mai sigura si calitativa masina, ca de altfel tot ce vine din Suedia.

| Kinus12 a răspuns:

E masina superba! Ei nu chiar cea mai rapida, dar faina!

| fabilescu a răspuns:

Foarte buna si foarte sigura.acum nu stiu cat de scumpa e la piesewinking

| RB26DETT a răspuns (pentru fabilescu):

Destul dar merita

| theeminemshow a răspuns:

Or fi bune dar nu-mi plac deloc!

| AlexTudoseMarian a răspuns:

Despre volvo eu cred ca este o masina cu desing atractiv si ''ciudat''.