| iliutabossu20 a întrebat:

Vreau sa fac o recarosare la un OPEL Astra F Caravan 1.7TD an 1994, ce conditii tehnice trebuie sa îndeplineasca pentru a face recarosare, acte

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ce stiu eu este ca trebuie sa ai o caroserie mai noua decat masina ta, si acte de provenienta.
Pentru mai multe detalii iti recomand sa dai un telefon la RAR, oricum nu te poti baza doar pe parerile altora cand te bagi intr-o asemenea operatiune.
Suna la ei, si intreaba-i in ce conditii poti face recarosarea, si care este procedura de omologare.