| skary a întrebat:

Salut, vreau si eu sa stiu cat costa o termocupla pentru opel astra f caravan multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Doar termocupla 43 de lei o am si eu in magazin dar exista si modele after marker nu pe original care sunt de la 17 la 310 lei depinde si de radiator!

| covexrobu a răspuns:

Presupun ca termocupla aia este pentru motor universal. Spune si tu ce motor ai cati kw si alte detalii gen tip motor an de fabricatie ca doar astra f caravan s-a fabrica din 1991 pana in 1998. Uite aici cateva preturi http://ingaraj.ro/? search=articole&producator=561&modelgrup=3440&model=8901&an_fab=1996&grupa=10437.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt sigur ca nea Joe de la service auto e pe aici pe TPU, ori poate chiar vanzatorul de piese auto da raspunsuri in sectiunea dragoste, aiurea...trebuia sa mergi pe un site dedicat auto, dar cum nu ai masina, pentru ca nu ai pus bilet la loterie, normal ca-ti arde de glume cu noi.