| DanaMadalina52 a întrebat:

Vreau sa imi achizitionez o masina pentru 16 ani Aixam la 500 euro.Am câteva intrebări:
1)Cât de calitative vi se par urmatoarele masini si care ar fi cea mai buna alegere:
http://www.ooyyo.com/......C7C3572CC/
2)Care sunt modalitatile de transport si la ce pret se afla acestea?
3)Care sunt absolut toate actele necesare achizitionarii si folosirii/inmatricularii uneia dintre acele masini si unde s-ar situa pretul total al acestora?
4)Vreau mai multe detalii despre cursul care trebuie facut ca sa poti conduce masini Aixam, unde se pot face si cat costa.
Multumesc.

1 răspuns:
| Juanyto_Ionut_1986 a răspuns:

Pentru a face cursul trebuie sa il faci in cadrul unei scoli de sofer si te costa undeva pe la 1000 de lei pentru categoria B1 dar mai bine mai astepti 2 ani si dai pentru cat B si e mai avantajos cu aceeasi bani faci scoala normala de soferi pentru cat B si poti conduce si dubite pana la 3, 5 tone parerea mea tu faci cum vrei