| andrei1333 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un cagiva cross de 125 cc, si nu vreau sa merg cu el pe strada, am aici un camp foarte mare, si as vrea as il iau si sa ma dau cu el pe campul ala, am voie?

Răspuns Câştigător
| brandiburu a răspuns:

Atata timp cat te plimbi pe un camp si nu intri pe drumuri, in special nationale, n-ai probleme. E valabil si la masini.

3 răspunsuri:
| brandiburu a răspuns:

Daca nu iesi pe un drum public, poti sa te plimbi si cu tancul. In fine, la ala mai trebuie sa-l justifici si de unde-l ai dar cred ca ai prins ideea.

| sabin1999 a răspuns:

De ce nu cauti pe google lucrul astasad

| Rotar_Ovidiu_1994 a răspuns:

Asta ii nr meu de tel 0754588512 am cros cu motor de 150 cc contacteaza-ma daca te intere