Întrebare recomandată | SAM000 a întrebat:

Vreau sa imi dau masina la RABLA ...Cum trebuie sa procedez?

4 răspunsuri:
| Birlik65 a răspuns:

Duci masina la REMAT si astepti cuponul.

| ionutZzG30 a răspuns:

In sfarsit ceva bun alexomen trebuie sa mearga masina pe roti? sau merge si daca e stricata?

| TheCreature a răspuns:

Masina trebuie sa fie pe numele tau mai mult de un an, apoi mergi cu masina la rabla si primesti un cupon cu care iti poti cumpara alta masina.

| alexomen a răspuns:

Pur si simplu vezi daca rabla merge fac referire la masina te duci si alegi ori iei un cupon de 6000 lei adica 60 milioane ori bani numerar in mana direct