| tesworkout a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o masina care emite 185 g CO2 / km, intrebarea mea ar fi daca mi-as cumpara un catalizator universal nou ar putea reduce noxele emise macar la 150 g CO2 / km, tin sa mentionez ca masina are un motor de 1796 cm³ pe benzina.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma indoiesc ca omologheaza rar ul asa ceva, intreaba mai intai la ei ca sa nu cumperi degeaba.

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Da poate reduce, dar in carte tot 185g co2 o sa ai la emisie, deci tot aceeasi taxa.