| Victor_6850 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o masina de maxim 11 000 euro. Ce sa aleg? ce trebuie sa urmaresc? As vrea o masina care sa reziste in timp, fiabila.
http://www.youtube.com/watch?v=cpXGJUxfIAA

8 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

La banii astia subscriu la cossmy - un Audi ar face toti banii. Nu m-as da insa deoparte nici de la un Vectra sau o Octavia mai tinere, sau poate chiar as opta pentru o masina noua. Cu 10. 000 de euro in buzunar si 3 taloane rabla chiar ai de unde alege.

| cossmy a răspuns:

Audi a4...Ai banii perfecti. E o masina excelenta, fiabila, eleganta, care intr'adevar isi merita fiecare banutwinking

| Landied a răspuns:

Chrysler 300C

| Num3Ascuns a răspuns:

Poti sa iti iei un golf 6 nou de bani astia, dar mai bine un Astra! Daca vrei la mana a2a:un passat sau jetta cu de toate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ford fiesta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai pui 2 mii siti cumperi un bmw super ca anostru din belgia da x3

| Victor_6850 explică:

Cred ca Golf e cea mai buna alegere, nu?

| bogdaxb3 a răspuns:

Daca vrei second.Masina mica:Golf recomanda iar Medie:Octavia-Passat.