| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o masina Nissan Micra second hand (2004-2005), nu stiu inca ce varianta, voi ce parere aveti despre masina aceasta?

3 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Cred ca se merita, masinile japoneze au p fiabilitate mare, un consum mic, dar piesele de schimb sunt putin cam scumpe.

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Ce masina straight face
Iati una de jucarie
calitati : economica, este bio laughing

| viaromania a răspuns:

Nissan Micra nu e nici pe departe japoneza. E mai mult RENAULT decat NISSAN. Din cate am inteles sasiul e acelasi folosit pentru LOGAN. Oricum, asta nu inseamna ca nu e ok. Din contra, masina e mai mult decat ok.