| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi iau o masina pana in 2.500 E ceva de figuri! astept sugestii!

Răspuns Câştigător
| UNHleaSHD a răspuns:

Dacia 1100, numai in figuri mergi cu ea. Ii dai 50, iti mai face o figura si te baga in pom.

11 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Iti ofer eu un Omega B din 95, de 136 de cai, tractiune spate. Si mai ramai cu bani...

| Stefanu a răspuns:

Daca esti un om sportiv si smecher iti recomand Opel Calibra, daca te uiti asa incat sa incape familia sau 4 oameni iti recomand opel corsa cu 4 usi, inainte de 2000.
Dar tu stii, banii tai.
Eu iti recomand din inima auto.ro sau bestauto.ro,aici poti sa cauti masini dupa an fabricatie,capacitate,dotari,caroserie,combustibil,marca,model, pret, etc.
Aici sigur iti vei gasi masina ''perfecta''.

Sunt sigur ca te-am putut ajutat.
Stima!

| alexandru04 a răspuns:

Ia-ti un Golf 2-3.cu motor f bun

| PinkPanther a răspuns:

Si ieftin si de fite nu se poate.

| PetreConstanta a răspuns:

Ia-ti

| SamSon a răspuns:

Intra pe autovit.ro si de acolo iti selectezi marca dorita, anul fabricatiei, dotari etc si iti poti gasi masina! happy

| Yannku a răspuns:

UNhleaSHD ai fost bestial chiar meriti funda!

| MicutsaBăă a răspuns:

Un Audi TT e bestiiial love struck
Sau un Opel Calibra smug
Bine nu cred că e pân` în 2500 big grin.
Dar dacă cauţi bine o să găseşti.
Baftă. kiss

| intelectualul a răspuns:

Masina de figuri de banii aia?

| talentul a răspuns:

Frate de figuri in banii aia poate poti sa iei vreun bmv mai vechi dar in stare buna si cu ceva tunning pe elhappy sau iar poti sa iei un golf tunat iarhappy funda?

| grassu a răspuns:

Iti dau eu un peugeot 206 diesel cu tatuaje pe el :-P