| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o masina second-hand pana in 2.500 de euro si vreau o masina fiabila. Ce masini imi recomandati?? Ofer FUNDA!!

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Opel Corsa sau Golf 3, ambele diesel si ai grija sa fi fost bine intretinute. In bani astia altceva mai bun nu cred ca gasesti si fi atent sa nu pui botu` la oferte de masini cu 50.000 de km si pret cat jumatate din cel al pietei pentru ca evident au fost masini de firma, fugarite, mers urat cu ele si asa mai departe!

6 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Volvo v40, siguranta deplina, putere, lux, design atragator, functii cat incap, mari sanse sa prinzi o masina cu scaune din piele, sunt masini foarte bune. cand le vei vedea iti vei spune, nu prea este cine stie ce, dar cand te pui la volan vei simti calitatile, confortul, puterea, siguranta pe care masina ti le ofera!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

La banii astia ti-as recomanda un,, logan,,.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Solenza / Logan / Clio / Polo.

| RainboyDash a răspuns:

Http://www.autovit.ro/ Uite aici sunt masini foarte bune si ieftine :)

| aLeXsNs a răspuns:

Fiat Punto 2003

| DragosM8 a răspuns:

Pai daca nu vr o masina de familie iatiu un opel tigra e cu 2 usi sau daca nu VW golf3