| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi iau o motocicleta la mana a doua, dar are una dintre oglinzi stricate. Daca o

7 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Ai dreptate, daca o... Dar daca n-o?

| VladDu a răspuns:

Daca o vrei, cumparo

| andi a răspuns:

Poti sa o...noi cei de pe TPU iti dam voie!winking

| hugin a răspuns:

Daca e ieftina poti sa o iei dar sa te uiti cum e stricata oglinda ca poate s-a cazut cu acel motor si poate mai are si alte,, bube,, Oglinda gasesti, noua sau din targuri.

| cotzobel a răspuns:

Pai.acea oglinda stricata se poate repara nu? care e problema ta? mai revino cu niste detalii daca vrei ajutorul nostru.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, daca o big grinwinking :-P laughing rolling on the floor devil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Schimb o sa arate foarte bine