| printesa00 a întrebat:

Buna,vreau si eu sa stiu daca aia daca pui doua oglinzi cununate o sa il veci pe alesul vietii tale. Vreau sa stiu daca e adevarat. FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

E adevarat pentru cine crede.

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Evident ca nu.

| HeLps a răspuns:

Ai auzit la FamiliaDa? ( NU, nu este adevarat )

| AnaSuricata a răspuns:

Nu exista asa ceva.Dar daca incerci, s-ar putea sa fie adevarat.

| ZeroDiferit a răspuns:

Gandeste te un pic, daca aia era adevarata, care era rata divorturilor in lume (asta exceptand legaturile nelegalizate)? 50% ca acuma, sau 0. E doar o superstitie.

| Metallica4ever a răspuns:

Nu prea, dar cine stie,... Oricum nu crezi ca oricum iti traiesti viata ca sa il gasesti pe alesul inimii tale?winking
Nu se merita pentru un mit sa ratezi o serie de iubiti big grin
Daca tu crezi, orice poate fi posibil :*