| Daniel_Fabian_1990 a întrebat:

Vreau si eu o aplicatie in care poti sa-ti faci masina visurilor.
Stie cineva?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu exista

| Violleta2022 a răspuns:

Aplicatia este deja in creierasul tau, trebuie doar sa inchizi ochii si sa o proiectezi in mintea ta!

| NonZarek a răspuns:

Nu prea știu sa fie una existenta, unde ai putea creea mașina visurilor, ar fi în jocurile care îți permit tunningul, adică în GTA V e cel mai bine, sunt multe modele de mașini și tunninguri, ai de unde alege.
Sau în GTA SAN Andreas dar e cu o grafica mai low mna pentru anii 2004, ori poti încerca dar nu merita, sa piratezi sau sa cumperi un program pe pc (pe tel nu vei găsii o aplicație de făcut mașina) in care sa îți proiectezi de la 0 mașina, dar aia înseamnă munca și sa ști sa lucrezi în program, e mai dificil aici deja, și nu prea merita sa pierzi atâta timp, te vei plictisii de cum vei începe când vei vedea cât durează și cum lucrează.

Cel mai ok cumpără, sau piratează GTA V, acolo poți face ce vrei, sau The crew 2, au o gama larga de mașini și nu te vei plictisii jucandute, asta e singura varianta de a-ți putea creea mașina visurilor, prin intermediul jocurilor.