| BlaBla1qaz5tgb a întrebat:

Salut, stie cineva o aplicatie gratis pe care poti sa faci colaje/ covere?

4 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Pentru ce? PC sau telefon? Daca pentru telefon, atunci ce fel de telefon?

| BlaBla1qaz5tgb explică (pentru miTzuliK93):

Pentru telefon, Samsung Galaxy Gio. Dar sunt interesata si pentru PC.

| BlaBla1qaz5tgb explică:

Pentru telefon, Samsung Galaxy Gio, dar sunt interesata si pentru PC

| miTzuliK93 a răspuns (pentru BlaBla1qaz5tgb):

Pai, prin PC poti face prin PhotoScape sau Picasa. Daca vrei ceva MULT mai complex poti folosi Photoshop.

In ceea ce priveste o aplicatie pentru telefon, eu iti dau un link si-ti alegi ce-ti place / ce vrei tu din lista aceea: http://www.mobiles24.com/......-gio-apps. Chiar daca sunt editoare foto, poti incepe sa faci colaje de la 0 adaugand orice vrei tu: culori, forme, imagini noi, etc...