| lauracostina a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine cu cateva idei cum sa-mi prind parul...parul meu are lungime medie.va multumesc:*!

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, carare intr-o parte si prins la spate, cocotzat in varful capului si doar cateva suvite lasate pe spate, coditze haioase cu varfurile-n sus si elestice colorate, prins cu clame pe lateral...

| SweetCandy a răspuns:

Ms de fundita tizolaughing si pe mine tot laura ma cheamabig grin

| Crs a răspuns:

Nu ti-l prinde lasa-l liber... il poti face drept, ondulat... daca il vrei prinde intr-o simpla coada, parul nu va exprima nimic, va fi prins si atat. parul lasat liber arata mai feminin si senzualwinking tongue

| lauracostina explică:

Cp laurahee hee)

| ralucaralu a răspuns:

Pai...si eu sunt cam in aceeasi situatie.mai rau pentru mine ca nu imi sta nici bine.parintii mei zic sa il prind dar daca e sa il prind il prind tot in coada si nu imi place... poate un coc ceva daca iti place.nu prea stiu.succes

| love_7643 a răspuns:

Buna!
spala-te ca clear dar ca bila rosie nu altfel de culoare. sper sa ti-am fost de ajutorbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru parul mediu ti/as recomanda o coafura mai sofisticata si mai complicata uite iti dau un site pe care sa intrii idei de coafuri pentru par mediu sper ca ti/am fost de ajutor succes in continuare